Ako bude prebiehať naše prvé stretnutie? - Vaša advokátka v Žiline
Adresa kancelárie

Som tu pre Vás / Pondelok – Piatok / 08:30 – 15:30

Kontaktujte ma +421 908 840 818

i

Ako bude prebiehať naše prvé stretnutie?

<““ class="mkdf-st-title" > “Kontaktovať

Dovoľte mi zdôrazniť, že na našom prvom stretnutí nikdy od Vás nebudem vyžadovať podpis plnej moci ani zmluvy o poskytovaní právnych služieb, s výnimkou, že je to Vaše výslovné prianie!

Cieľom nášho prvého stretnutia je oboznámenie sa s Vašim problémom a odprezentovanie môjho právneho názoru s návrhom najvhodnejších alternatív riešenia daného prípadu. Pri tomto stretnutí Vám poskytnem kompletné odborné právne stanovisko s popisom výhod, nevýhod či rizík, ako z pohľadu advokátky, tak aj mediátorky.

Vysvetlím Vám priebeh súdneho konania, prípadne priebeh mediácie (mimosúdneho riešenia sporu). Ak sa jedná o ojedinelý právny problém alebo je potrebné preštudovanie rozsiahlejších podkladov, vyhradzujem si právo ponechania dostatočného časového priestoru na dôkladné naštudovanie dokumentov s tým, že Vám obsiahlejšie právne stanovisko poskytnem do niekoľkých dní alebo v prípade záujmu vypracujem písomnú právnu analýzu (za úhradu).

Po oboznámení sa s Vašim problémom, jeho právnom posúdení a vysvetlení ďalšieho možného riešenia vedúceho k čo najrýchlejšiemu, najhospodárnejšiemu a najefektívnejšiemu vyriešeniu Vášho sporu, odchádzate domov s ponechaním priestoru na spracovanie prijatých informácii a rozhodnutie či naozaj využije moje právne, prípadne mediačné služby.

V prípade, že Vám moja právna analýza postačovala a ste presvedčený, že chcete spolupracovať práve so mnou, je možné podpísať zmluvu o poskytovaní právnych služieb aj na našom prvom stretnutí.

S čím môžete počítať?

Približne 60 minút

Naše prvé stretnutie bude trvať približne 60 minút a odporúčam Vám priniesť si všetky podklady, s ktorými je potrebné sa oboznámiť, aby bolo možné z mojej strany poskytnúť čo najspoľahlivejší právny názor.

Baby-friendly priestor

Priestory a vybavenie mojej kancelárie sú prispôsobené tak, aby ste si v prípade, že nemáte inú možnosť, mohli na stretnutie priviesť aj svoje dieťa.

Právne rady bezplatne telefonicky neposkytujem!

Ďakujem za pochopenie.